Vrácení a reklamační řád

V HOUDEK CZ se snažíme zajistit, aby naši zákazníci byli s našimi produkty a službami spokojeni. Pokud však z nějakého důvodu potřebujete vrátit zakoupené zboží nebo uplatnit reklamaci, poskytujeme následující pravidla a postupy:

  1. Právo na odstoupení od kupní smlouvy

1.1. Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Chcete-li od smlouvy odstoupit, musíte nás o svém rozhodnutí informovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@bhoudekcz.cz.

1.2. Zboží musíte vrátit neporušené, nepoužité, kompletní a v původním obalu. Náklady na vrácení zboží hradí zákazník.

  1. Reklamace

2.1. Pokud se na zakoupeném zboží objeví vady nebo nedostatky, máte právo uplatnit reklamaci u prodávajícího. Reklamaci je třeba uplatnit neprodleně po zjištění vady, nejpozději do 24 měsíců od převzetí zboží.

2.2. Reklamace je nutné uplatnit e-mailem na adrese info@bhoudekcz.cz. V e-mailu uveďte své jméno, kontaktní údaje, číslo objednávky, popis závady a požadované řešení (oprava, výměna, vrácení peněz).

  1. Zpracování vrácení a reklamací

3.1. Po obdržení vráceného zboží nebo uplatnění reklamace prověříme stav zboží a vaše požadavky. O výsledku vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky.

3.2. V případě oprávněného odstoupení od smlouvy vám vrátíme peníze za zboží do 14 dnů od doručení odstoupení. V případě oprávněné reklamace vám zboží opravíme, vyměníme nebo vrátíme peníze dle vašeho požadavku.

3.3. V případě neoprávněného odstoupení od smlouvy nebo neoprávněné reklamace vám zboží zašleme zpět na vaše náklady.

Pro další informace nebo pomoc se obraťte na naši zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu na adrese info@bhoudekcz.cz.

  1. Výjimky z práva na odstoupení

4.1. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na zboží upravené dle přání zákazníka nebo na zboží, které bylo smíšeno s jiným zbožím po dodání.

4.2. Právo na odstoupení od smlouvy se rovněž nevztahuje na dodávku nebalených potravin nebo zboží, které nelze z hygienických důvodů vrátit.

  1. Záruka

5.1. Prodávající poskytuje zákazníkovi záruku na zakoupené zboží v souladu s platnými právními předpisy. Záruční lhůta činí 24 měsíců od převzetí zboží, pokud není uvedeno jinak.

5.2. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží způsobené jeho používáním nebo na vady vzniklé nesprávným použitím, nedodržením návodu k použití nebo neodborným zásahem.

  1. Kontakt

Pokud máte jakékoli otázky, problémy nebo potřebujete poradit s vrácením či reklamací zboží, neváhejte nás kontaktovat:

E-mail: info@bhoudekcz.cz

Těšíme se na vaši spokojenost s našimi produkty a službami. Děkujeme, že jste zákazníky HOUDEK CZ.