-50%

Collagent

Original price was: 1,980.00 Kč.Current price is: 990.00 Kč.

Není skladem

Katalogové číslo: 68916671 Kategorie:

Collagent je prášek pro krásu kůže, vlasů a nehtů. Obsahuje inovativní formuli s peptidy, stopovými prvky z korálu a lastur, rybím kolagenem, extrakty z řas a vitamíny. Je to prospěšný doplněk stravy, který nenahrazuje kompletní stravu nebo léčbu, ale doplňuje je a zlepšuje celkový vzhled a stav kůže, vlasů a nehtů.

Popis

Spread the love

Collagent Beauty Powder – Osvoboďte záři zevnitř!

Revitalizujte svou péči o krásu s Collagentem, konečným beauty práškem pečlivě vytvořeným pro luminózní pleť, lesklé vlasy a odolné nehty. Naše inovativní složení kombinuje peptidy, stopové prvky z korálů a lastur, rybí kolagen, výtažky z řas a vitalizující vitamíny, aby přetvořilo váš beauty režim v luxusní záležitost vlastní péče.

Funkce, které transformují, Výhody, které překračují

  • Síla peptidů: Obohacen o mocné peptidy, Collagent zvyšuje elasticitu kůže, podporujíc mladistvý a zářivý vzhled.
  • Oceánská elegance: S bohatstvím stopových prvků z korálů a lastur, tento beauty elixír živí zevnitř, odhalujíc oceánský lesk, který si vaše kůže zaslouží.
  • Zvýšení kolagenu: S obsahem hydrolyzovaného kolagenu z hovězího masa Collagent posiluje vlasy a nehty, zajistíce sílu a vitalitu.
  • Výjimečnost řas: Využijte sílu výtažků z řas pro revitalizační účinek, nechajíc vášu kůži, vlasy a nehty opravdu omlazené.
  • Vitaminová vitalita: Přeplněn nezbytnými vitamíny, včetně vitaminu C a D-Biotinu, Collagent podporuje celkový blahobyt, uvnitř i venku.

Přijměte svou krásu, uvnitř i venku

Collagent není jen doplněk stravy; je to beauty rituál, který doplňuje vaši stravu a ošetření. Zvedněte svou beauty cestu, sledujte pozoruhodné zlepšení vzhledu a stavu své pleti, vlasů a nehtů. Pocítejte sebevědomí, které přichází s oživenou krásou!

Prožijte symfonii přírody

Vytvořen s ingrediencemi jako je výtažek z listu lískovce, bylincem přesličkou a výtažek z květu divoké růže, Collagent je harmonická směs inspirovaná přírodou. Tohle není jen o péči o pleť; je to oslava vaší jedinečné krásy.

Zapojte se do revoluce Collagentu!

Přijměte transformační beauty zážitek. Připojte se k nespočetnému množství jednotlivců, kteří zažili kouzlo Collagentu. Nechte svou krásu zářit zevnitř, odrážejíc péči a pozornost, kterou si zasloužíte.

Akci proveďte nyní pro nadčasovou krásu!

Nejen sní o zářivé pleti, lesklých vlasech a silných nehtech. Jednejte nyní! Zvedněte svou beauty rutinu s Collagentem a zažijte poutavou transformaci. Vaše zářivé já čeká. Krása začíná s Collagentem!

* Upozorňujeme, že při zkoumání vzorků výrobků na této webové stránce mohou nastat problémy týkající se přesnosti reprodukce barev a vzhledu výrobku. Výrobce si vyhrazuje právo jednostranně měnit barevné provedení, design obalu a formu uvedení na trh bez předchozího upozornění spotřebitele.

Výrobce může v receptuře výrobku používat zaměnitelné komponenty, které mají stejný kosmetický účinek. V důsledku toho se může textura a barva výrobku lišit od toho, co je vidět na obrazovce.

Výrobek obsahuje přírodní složky a výrobce může v důsledku sezónnosti používat zaměnitelné komponenty bez ovlivnění vlastností výrobku.

Upozorňujeme, že shoda objednaného výrobku se ověřuje na poště a po tomto bodě nebudou přijímány žádné výměny ani vrácení.

Tento reklamní článek je založen na fikci a veškerá podobnost s reálnými lidmi, místy nebo událostmi je čistě náhodná.

Inzerovaný produkt je doplněk stravy. Doplněky stravy jsou produkty určené k doplnění stravy. Nejedná se o léky a nejsou určeny k léčbě, diagnostice, zmírnění, prevenci nebo léčbě nemocí.

Výrobek není lék a individuální výsledky se mohou lišit v závislosti na tělesných vlastnostech. Propagační cena platí pouze při objednání minimálního kurzu. Další informace naleznete u našich manažerů. Pro kontakt s manažerem prosím vytvořte objednávku a náš tým vás bude kontaktovat.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Collagent“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *