-50%

Fly Bra

Original price was: 2,600.00 Kč.Current price is: 1,300.00 Kč.

Katalogové číslo: 63415938 Kategorie:

Fly Bra je lepící podprsenka. Je navržena tak, aby poskytovala podporu a zvedla prsa bez nutnosti tradičních ramenních popruhů nebo zádových zapínání. FlyBra je obvykle vyrobena z gelového silikonu nebo látky a má přední zapínání, což umožňuje snadné aplikování a nastavení.

Popis

Spread the love

Vítejte u produktového popisu Fly Bra – lepidlového podprsenkového samolepky!

Zapomeňte na tradiční podprsenky, které tlačí a svírají, Fly Bra vám přináší revoluční zážitek. Cítíte se pohodlně a svobodně, zatímco vaše prsa získávají podporu a zdvižení.

Revolutionární Komfort Bez Ramínek

Fly Bra vám nabízí nepřekonatelnou výhodu – zapomeňte na košilky s nevzhlednými ramínky a zádovými zapínáními. Naše lepidlová podprsenka se snadno aplikuje a upravuje díky přednímu zapínání. Vaše prsa budou vypadat úžasně bez ohledu na to, co budete mít na sobě.

Dlouhotrvající Kvalita Materiálů

Vyráběná z kvalitního silikonu nebo látky, Fly Bra je zárukou dlouhotrvajícího a spolehlivého používání. Můžete si být jistí, že vás nikdy nezklame, ať už jdete do práce, na večírek nebo na dovolenou.

Svoboda a Sebevědomí

S Fly Bra zažijete svobodu a sebevědomí, které jste ještě nikdy předtím nepoznali. Proč byste se měly omezovat tradičními podprsenkami, když můžete mít Fly Bra a všechny její výhody?

Zapomeňte na Nepohodlné Podprsenky

Nechte své prsa dýchat a užívejte si každý okamžik s lehkostí. Už nikdy nebudete muset znovu trpět nepohodlím či bolestí způsobenou nepohodlným podprsenkem.

Vydejte Se Na Cestu K Novému Komfortu

Získejte nyní svou vlastní Fly Bra a změňte svůj život ke své úplné spokojenosti. Klikněte na tlačítko “Koupit nyní” a staňte se jednou z mnoha žen, které objevily skutečnou svobodu s Fly Bra. Vaše prsa si to zaslouží!

Získejte Fly Bra Ještě Dnes

Získejte Fly Bra ještě dnes a už nikdy se nevracejte k obyčejným podprsenkám. Buďte odvážné, buďte svobodné, buďte jedinečné s Fly Bra!

* Upozorňujeme, že při zkoumání vzorků výrobků na této webové stránce mohou nastat problémy týkající se přesnosti reprodukce barev a vzhledu výrobku. Výrobce si vyhrazuje právo jednostranně měnit barevné provedení, design obalu a formu uvedení na trh bez předchozího upozornění spotřebitele.

Výrobce může v receptuře výrobku používat zaměnitelné komponenty, které mají stejný kosmetický účinek. V důsledku toho se může textura a barva výrobku lišit od toho, co je vidět na obrazovce.

Výrobek obsahuje přírodní složky a výrobce může v důsledku sezónnosti používat zaměnitelné komponenty bez ovlivnění vlastností výrobku.

Upozorňujeme, že shoda objednaného výrobku se ověřuje na poště a po tomto bodě nebudou přijímány žádné výměny ani vrácení.

Tento reklamní článek je založen na fikci a veškerá podobnost s reálnými lidmi, místy nebo událostmi je čistě náhodná.

Inzerovaný produkt je doplněk stravy. Doplněky stravy jsou produkty určené k doplnění stravy. Nejedná se o léky a nejsou určeny k léčbě, diagnostice, zmírnění, prevenci nebo léčbě nemocí.

Výrobek není lék a individuální výsledky se mohou lišit v závislosti na tělesných vlastnostech. Propagační cena platí pouze při objednání minimálního kurzu. Další informace naleznete u našich manažerů. Pro kontakt s manažerem prosím vytvořte objednávku a náš tým vás bude kontaktovat.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Fly Bra“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *